همایش توجیهی آموزشی دانشجويان نو ورود دانشکده مهندسی روز دوشنبه 9 مهر ماه ساعت 12 برگزار شد.

 photo 2018-10-02 08-25-25

 

 

به گزارش روابط عمومي دانشکده مهندسی، این مراسم با حضور رئيس، معاون آموزشی و فرهنگی، مدیران گروههای آموزشی دانشکده مهندسی، معاون دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، دبیران انجمن‌ها و تشكل‌هاي دانشجويي دانشكده همزمان در دو آمفي تئاتر خوارزمی و بوزجانی برگزار شد.

در ابتدا ریاست دانشکده مهندسی ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان نو ورود، آماری از وضعیت دانشکده مهندسی را ارائه نمودند.

دکتر حمیدرضا پوررضا با اشاره به نقش و جایگاه دانشکده مهندسی در دانشگاه، موفقیت ها و دستاوردهای دانشجویان در یکسال گذشته را برشمردند.

در ادامه معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده مهندسی با اشاره به ارزش زمان، توضیحاتی پیرامون مقررات و آئین نامه‌های آموزشی ارائه دادند.

سپس حجه الاسلام طلابیگی معاون دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری با بیان برخی از فعالیت های چشمگیر فرهنگی دانشکده، بصورت کوتاه و فشرده به ایراد سخنرانی پرداختند.

IMG 20180926 1025150

 

آقای علی خادملو کارشناس امور تربیت بدنی، آقای نعیمی نماینده مرکز مشاوره با حضور سرکارخانم دکتر طبیبی رئیس مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان درخصوص معرفی حوزه فعالیت‌های خود سخنرانی کردند.

 

در این مراسم به ترتیب نمایندگان شواری صنفی، انجمن‌های علمی، انجمن اسلامی، انجمن نواندیش، بسیج دانشجویی، سازمان جهاد دانشگاهی و جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده مهندسی، فرصتی داده شد تا نسبت به معرفی تشکل و انجمن خود توضیحاتی به دانشجویان ارائه دهند.

در پایان ضمن پذیرایی، دانشجویان از غرفه‌های انجمن‌ها و تشکلها بازدید نمودند.

IMG 20181002 0729530

 

 شایان ذکر است در این همایش بیش از 450 نفر از دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی شرکت کردند که از طرف دانشکده مهندسی به هر نفر یک بسته کاغذ کلاسور با لوگو مهندسی اهداء شد

آمار بازدید

Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
۲۹۱
۳۷۷
۹۹۵
۲۳۲۷
۶۱۵۹
۱۴۶۹۰
۳۲۳۴۵۵